- Ajazz
- Ново
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://xtreme.bg/i/115/115429_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
Цена
€63 83 / 124 84 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-BK
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаBluetoothWirelessAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: White Peach Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.2mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.3mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 40±2gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT double-shot keycaps
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ КЛАВИШИ: 80
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 328 x 145 x 41 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Innovative Smart Display & Knob16M RGB Backlight AvailableWireless/Wired Keyboard With 10000mAh BatteryGasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412989124
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-BK
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаBluetoothWirelessAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: White Peach Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.2mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.3mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 40±2gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT double-shot keycaps
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ КЛАВИШИ: 80
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 328 x 145 x 41 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Innovative Smart Display & Knob16M RGB Backlight AvailableWireless/Wired Keyboard With 10000mAh BatteryGasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412989124
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-BK
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаBluetoothWirelessAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: White Peach Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.2mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.3mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 40±2gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT double-shot keycaps
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ КЛАВИШИ: 80
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 328 x 145 x 41 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Innovative Smart Display & Knob16M RGB Backlight AvailableWireless/Wired Keyboard With 10000mAh BatteryGasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412989124
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-BK
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаBluetoothWirelessAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: White Peach Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.2mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.3mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 40±2gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT double-shot keycaps
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ КЛАВИШИ: 80
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 328 x 145 x 41 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Innovative Smart Display & Knob16M RGB Backlight AvailableWireless/Wired Keyboard With 10000mAh BatteryGasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412989124
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth |
| ТИП | Anti-Ghosting |
| ТИП | Bluetooth |
| ТИП | Wireless |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Механична |
| ТИП | Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | White Peach Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.6±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±2gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 328 x 145 x 41 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 16M RGB Backlight Available |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Innovative Smart Display & Knob |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wireless/Wired Keyboard With 10000mAh Battery |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT double-shot keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| Тегло | 1.42кг |
Ajazz AK820 V2 PRO – Безжична геймърска механична клавиатура с интелигентен дисплей
Отключете несравнима производителност и персонализация с Ajazz AK820 V2 PRO – първокласна 75% механична клавиатура, създадена както за запалени геймъри, така и за взискателни професионалисти. Насладете се на превъзходно усещане при писане, безпроблемна свързаност с множество устройства и интуитивен контрол, всичко това в елегантен, компактен дизайн.
Ключови Предимства
- Тройна Свързаност — Превключвайте без усилие между ултра-бърза 2.4GHz безжична връзка за игри, стабилен Bluetooth 5.1 за множество устройства и надежден USB-C кабелен режим за зареждане и директна връзка.
- Премиум Gasket-Mounted Дизайн — Насладете се на по-меко, по-отзивчиво и по-удобно изживяване при писане благодарение на усъвършенстваната gasket mount структура и петслойни звукоизолиращи материали, осигуряващи приятно "thock" звучене.
- Интерактивен Смарт Дисплей и Копче — Получете контрол и информация в реално време на една ръка разстояние с интегрирания 0.9-инчов TFT цветен екран и многофункционално метално копче, показващи състоянието на батерията, режима на свързване, RGB ефекти и други.
- Hot-Swappable Линейни Суичове — Персонализирайте усещането си при писане с линейни суичове Ajazz White Peach, предлагащи плавен и последователен ход на клавиша, и лесно ги сменяйте с всякакви 3/5-пинови механични суичове без запояване.
- Дълготрайна Мощност и Производителност — Оборудвана с масивна 10000mAh батерия за продължителна безжична употреба и 8K (8000Hz) честота на опресняване от esports клас в 2.4GHz и кабелен режим за светкавично бързи реакции.
- Ярка RGB Подсветка — Персонализирайте вашата настройка с 16 милиона цвята и множество светлинни ефекти, подобрени от южно ориентирани светодиоди за превъзходно осветяване на PBT капачките.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | Ajazz AK820 V2 PRO |
| Подредба | 75% (80 клавиша + копче) |
| Тип суичове | Ajazz White Peach (линейни) |
| Работна сила | 45±2gf |
| Предварителен ход | 1.6±0.2mm |
| Общ ход | 3.5±0.3mm |
| Свързаност | 2.4GHz безжична, Bluetooth 5.1, USB Type-C кабелна |
| Капацитет на батерията | 10000mAh |
| Тип монтаж | Gasket Mount |
| Материал на капачките | PBT |
| Профил на капачките | Cherry |
| Hot-Swappable | Да (3/5-пинови суичове) |
| Подсветка | RGB (16M цвята, южно ориентирани светодиоди) |
| Дисплей | 0.9-инчов TFT цветен дисплей |
| Честота на опресняване | 8000Hz (2.4GHz и кабелна) |
| Anti-Ghosting | NKRO |
| Материал на корпуса | ABS пластмаса |
| Материал на платката | Flex-cut поликарбонат (PC) |
| Съвместими ОС | Windows, macOS, Android |
| Размери | 328.26 x 145.59 x 41mm |
| Тегло | 0.88kg |
Какво има в кутията
- Механична клавиатура Ajazz AK820 V2 PRO
- USB Type-A към Type-C кабел
- 2.4GHz USB приемник
- Инструмент за премахване на капачки
- Инструмент за премахване на суичове
- Прозрачен капак против прах
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black - image 1](https://xtreme.bg/i/115/115429_1_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black - image 2](https://xtreme.bg/i/115/115429_2_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black - image 3](https://xtreme.bg/i/115/115429_3_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black - image 4](https://xtreme.bg/i/115/115429_4_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black - image 5](https://xtreme.bg/i/115/115429_5_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black - image 6](https://xtreme.bg/i/115/115429_6_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black - image 7](https://xtreme.bg/i/115/115429_7_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black - image 8](https://xtreme.bg/i/115/115429_8_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black - image 9](https://xtreme.bg/i/115/115429_9_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-bk-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)





